Напади на жінок у Кельні: поліція розслідує майже 400 кримінальних справ

Неділя, 10 січня 2016, 16:24

Федеральна поліція Німеччини повідомила, що розлідує 379 справ, повʼязаних з нападами на жінок у Кельні напередодні Нового року.

Як повідомляє Reuters, близько 40 відсотків справ пов'язані із звинуваченнями в сексуальному насильстві.

"У фокусі кримінальної поліції в основному люди з країн Північної Африки. Більшість з них є шукачами притулку¸або особами, які знаходяться в Німеччині нелегально," – йдеться у повідомленні поліції.

Також у поліції додали, що розлідування триває.

"Вже відбулися арешти і ми будемо продовжувати проводити арешти," – зазначили у прес-службі кельнської поліції.

Також повідомляєсять про те, що поліція посилила патрулі, які забезпечують лад у місті.

Видання також нагадує, що керівник поліції Кельна Вольфганг Альберс був в п'ятницю звільнений від виконання своїх обовʼязків.

Раніше повідомлялося, що 18 з 31 підозрюваного, які пов'язані зі злочинами, вчиненими у Кельні на Новий Рік, є шукачами притулку.

Варто додати, як повідомляє Deutsche Welle, німецька поліція планує низку заходів для посилення боротьби з сексуальним насильством. 

Видання також наголошу, що окрім Кельна, окремі спалахи такого роду злочинів були зафіксовані також у Штутгарті та Гамбурзі. 

Нагадаємо, що у ніч на 1 січня у центрі Кельна, біля головного вокзалу та поблизу Кельнського собору, групи чоловіків,  чия зовнішність, як зазначає поліція, може вказувати на їхнє "арабське чи північноафриканське" походження оточили, напали та пограбували жінок.

Інформація про напади на жінок, пограбування та безлади, подібні до тих, що сталися у ніч на 1 січня у Кельні, надходили із Швейцарії, Австрії та Фінляндії.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.
Реклама: