Компанії з України частіше за інших звертаються до Служби підтримки експорту ЄС

Вівторок, 12 січня 2016, 14:49

Протягом перших двох тижнів 2016 року кількість українських компаній, які скористалися послугами безкоштовної онлайнової Служби підтримки експорту Євросоюзу (EU Export Helpdesk), вперше перевищила кількість користувачів цієї Служби з будь-якої іншої країни світу (включаючи країни-члени ЄС).

Про це на своїй сторінці у Facebook повідомляє представництво Європейського Союзу в Україні.

У представництві ЄС відзначають, що така статистика свідчить про активну підготовку українського бізнесу до збільшення експорту до Євросоюзу та активне вивчення нових експортних можливостей, що існують на європейських ринках після початку тимчасового застосування від 1 січня 2016 року глибокої та всеосяжної зони вільної торгівлі між ЄС та Україною.

 

Відзначимо, що служба підтримки експорту ЄС – це основний онлайн-інструмент, який було створено для надання допомоги експортерам з-поза меж Євросоюзу.

Тут потенційні експортери можуть знайти інформацію про правила і положення, мита та інші вимоги ЄС щодо продуктів, які експортуються з країн, які не входять до складу ЄС (зокрема, з України).

Як повідомлялося, 1 січня 2016 року розпочалося тимчасове застосування торговельної частини Угоди про асоціацію між Україною та Євросоюзом.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Зрада президента: як Молдова дійшла до арешту Додона та що це змінить у відносинах з РФ

Молдова вперше заарештовує експрезидента. Чи призведе такий крок до виявлення всієї мережі впливу РФ у сусідній країні?

Євроінтеграція від Джонсона: що може стояти за новою ініціативою Британії

Це не перша спроба Великої Британії зібрати навколо себе групу країн, зробивши з них альтернативу Євросоюзу. Та чи потрібно це Україні?

Наближення до Шенгену: що дасть Україні спільний з Польщею контроль за кордоном

Україна може отримати шанс скоротити черги на кордоні з усіма своїми сусідами-членами Шенгену і стати на крок ближчою до безбар’єрної Європи.