Поліція провела облаву в мігрантському кварталі Дюссельдорфа

Неділя, 17 січня 2016, 10:32

В облаві у мігрантському кварталі Дюссельдорф було задіяно 300 поліцейських.

Про це повідомляє Deutsche Welle.

За інформацією видання, в Дюссельдорфі 300 правоохоронців взяли участь у великій поліцейської облаві в так званому Магрибському кварталі біля головного міського вокзалу.

Метою операції у поліції назвали налагодження протидії бандам, які складаються переважно з північних африканців. За інформацією поліції, операція розпочалася о 17:30 в суботу, 16 січня і тривала до пізнього вечора.

В ході операції були перевірені не менше 18 ресторанів і барів, розташованих в цьому районі. За попередніми підрахунками, мова може йти приблизно 2200 підозрюваних північно-африканського походження.

В результаті операції були проведені численні затримання. Кількість затриманих наразі не уточнюється.

Разом зі службовцями поліції Дюссельдорфа в облаві брали участь федеральні поліцейські, а також співробітники різних міських служб столиці федеральної землі Північний Рейн - Вестфалія.

Видання підкреслює, що операція в Дюссельдорфі не має відношення до новорічних подій в другому великому місті цієї федеральної землі Кельні, коли було подано понад 650 заяв про грабежі і напади на жінок.

"Розслідування щодо злочинних банд Магрибського кварталу триває з 2013 року", – цитує видання повідомлення поліції. 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.
powered by lun.ua

Статті

Захистити Україну: як у НАТО домовилися стримувати РФ від вторгнення на Донбас

Головною темою переговорів міністрів було питання стримування Росії. Причому в Альянсі узгодили шлях, за яким санкції проти РФ не потребуватимуть одностайності.

Війна за санкції: як питання "Північного потоку-2" розкололо Конгрес США

Республіканці блокують ухвалення оборонного бюджету США, вимагаючи включити в нього нові санкції проти "Північного потоку-2".

Відповідь Лукашенку: як Україна має реагувати на "кримські" погрози диктатора

Лукашенко знає: зраджувати його особисто у разі, якщо він виконає не все обіцяне, Путін не буде. Зрештою, місця в Росії багато, і не лише в Ростові.