Норвегія почала депортацію мігрантів до Росії

Середа, 20 січня 2016, 11:30

Норвегія відправила перших 13 мігрантів до Росії на тлі набуття чинності нових правил, що передбачають депортацію мігрантів, які прибули з території РФ.

Про це повідомляє ВВС.

Очікується, що Норвегія перевезе автобусами 5,5 тис таких мігрантів. Багато з них перетнули арктичний кордон на велосипедах в 2015 році під час загального напливу біженців до Європи.

Норвегія у листопаді оголосила, що буде депортувати мігрантів, які прибули з країни, визнаної безпечною.

Норвегія спочатку планувала вивозити мігрантів велосипедами через правило, яке забороняє перетин кордону людьми без необхідних документів на транспортних засобах. Однак пізніше вирішила вивозити їх на автобусах.

Раніше повідомлялося, що в Норвегії близько 70 біженців відмовилися сідати в автобус, який мав вивезти їх до Росії, частина людей оголосила голодування.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Символ окупації: як Естонія завершує декомунізацію у найбільш проросійському місті країни

Символом "ватного опору" в Естонії став радянський танк Т-34 у місті Нарві. Рішення прибрати його з публічного простору викликало протести.

Трамп готується до реваншу: що зможе завадити експрезиденту повернутися у Білий дім

Проміжні вибори, що пройдуть у листопаді, можуть призвести до посилення позицій Дональда Трампа, що зробить цілком реалістичними його президентські амбіції.

Боротьба за Білорусь: навіщо Україні встановлювати відносини з "тіньовим урядом" Тихановської

Українська влада не спілкується ані з самопроголошеною владою Білорусі, ані з антилукашенківською опозицією – і як наслідок, ми втрачаємо підтримку навіть опозиційних лідерів думок.