ПАРЄ не стала карати Молдову санкціями через "надлишок опозиції"

Середа, 27 січня 2016, 21:51

Парламентська асамблея Ради Європи підтвердила повноваження молдавської делегації, які були поставлені під сумнів через завелику кількість у ній опозиційних депутатів.

Про це повідомляє зі Страсбургу кореспондент Європейської правди.

Як відомо раніше регламентний комітет ПАРЄ запропонував  накласти  на Молдову санкції - позбавити голоса -через те, що Кишинів спрямував у асамблею неповний перелік своєї делегації.  Замість 10 прізвищ  Молдова визначила 7, при чому опозиція отримала 5 місць в делегації, а влада – лише два.

Представникам Молдови вдалося переконати колег-депутатів в тому, що вони не мали на меті образити провладну коаліцію. Повну відсутність однієї з політ сил – Ліберальної партії – вони пояснили помилкою самих лібералів.

У підсумку ПАРЄ вирішило підтвердити права молдавської делегації, наразі не накладаючи на неї обмеження, та водночас закликали парламент Молдови до наступної, квітневої сесії передати в Страсбург оновлений список, який відповідатиме реальній структурі парламенту.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.
powered by lun.ua

Статті

Паспорти для діаспори та ворогів Путіна: що змінює Зеленський у правилах громадянства

Ті, хто вирішить мати кілька громадянств, стикнуться із забороною працювати у держструктурах, бути долученими до політичної діяльності тощо...

Погрози РФ та кримський наступ України: як Київ та Москва билися на полях ОБСЄ

Атаки Кремля у Стокгольмі наштовхнулися на потужний фронт підтримки України демократичною спільнотою.

Захистити Україну: як у НАТО домовилися стримувати РФ від вторгнення на Донбас

Головною темою переговорів міністрів було питання стримування Росії. Причому в Альянсі узгодили шлях, за яким санкції проти РФ не потребуватимуть одностайності.