Ймовірність виходу Британії з ЄС зростає – дослідження

Четвер, 28 січня 2016, 11:42

Ризик того, що на тлі міграційної кризи мешканці Британії проголосують за вихід Сполученого Королівства зі складу ЄС, зростає.

Про це пише Bloomberg з посиланням на доповідь аналітиків німецького Berenberg Bank.

Через міграційну кризу в ЄС, ймовірність перемоги прихильників так званого Brexit (вихід Британії з ЄС) зросла до 35 відсотків з 30 відсотків.

"Ризик того, що референдум (щодо членства Британії в ЄС) стане голосуванням про імміграцію, а не про членство в економічному і політичнму Союзі являє собою серйозну загрозу," – цитує видання слова економіста Каллума Пікерінга.

"Прем'єр-міністр Великобританії Девід Кемерон знаходиться зараз під великим тиском для забезпечення його найбільш спірних пропозицій щодо питання міграції всередині ЄС", – додають експерти.

Раніше повідомлялося, що прем’єр Британії Девід Кемерон і канцлер Німеччини Ангела Меркель досягли прогресу в переговорах щодо реформи ЄС.

Як відомо, вимоги Британії щодо реформи ЄС поділені на чотири блоки, кожен з яких має свою назву: економічне врядування, конкурентоздатність, суверенітет та імміграція.

Найбільш суперечливою серед вимог Британії, на яку не згодні в ЄС, є вимога обмеження міграції в рамках спільноти. Зокрема, з цією метою Кемерон запропонував надавати мігрантам з ЄС доступ до британських пільг лише через чотири роки їх праці в Британії.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.
powered by lun.ua

Статті

Тиск, і не тільки з Росії: хто та чому намагається зупинити реформу СБУ

Закон про СБУ досі оповитий теоріями змов, "зрадами" та взаємовиключними стереотипами. Сконцентруємося на тих нормах, що зараз викликають найбільше критики.

Кілька днів на роздуми для Путіна: деталі домовленості президентів США та РФ

Якими були результати останньої розмови президентів США та РФ? Чи дійсно Джо Байден відкинув усі вимоги Владіміра Путіна?

Нова вимога Путіна: що стало головним на переговорах лідерів США та РФ

Створення міфів і доведення їх до рівня майже релігії є однією з визначальних особливостей Росії. Схоже, те саме відбувається й зараз стосовно України та НАТО.