Президент Туреччини розкритикував США за підтримку курдів у Сирії

Середа, 10 лютого 2016, 19:51

Президент Туреччини Реджеп Тайіп Ердоган розкритикував США за її підтримку основних курдських груп в Сирії.

Про це повідомляє ВВС.

"Нездатність визнати партію "Демократичний Союз" (PYD) терористичною групою призвело до уворення "моря крові" в регіоні", - сказав Ердоган.

Туреччина вважає, що PYD, на яких США покладається в наземних боях з "Ісламською державою" в Сирії, є відгалуженням забороненої Робочої партії Курдистану (РПК).

"У нас є письмові докази. Ми говоримо американцям: то просто терористична група. Але американці встають і кажуть: ні, ми не бачимо їх як терористичну групу", - сказав Ердоган.

Раніше офіційний представник Держдепартаменту США Джон Кірбі заявив, що Вашингтон "не вважає Сили народної самооборони терористичним угрупуванням і продовжить їх підтримувати".

Туреччина викликала американського посла на знак протесту проти заяви Вашингтона про невизнання Сирійського курдського демократичного союзу терористичною організацією.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Російська помста Литві: як Вільнюс реагує на нові погрози Кремля

"Все, що пов'язано з РФ, тепер є для Литви потенційною загрозою національній безпеці. Усе це Кремль намагається зробити інструментом своєї агресії".

Сім загроз та дві України: що прописав НАТО у новій стратегічній концепції

На першому місці серед загроз для НАТО - Росія. Також частиною російської загрози є Білорусь через свою "військову інтеграцію" з РФ.

Ціна відмови: які наслідки матиме ненадання Боснії статусу кандидата у члени ЄС

Боснія і Герцеговина могла отримати статус кандидата у члени ЄС разом з Україною та Молдовою. Цього не сталося – і це добра новина для РФ і погана для всіх інших.