Санкції проти РФ потрібно зберігати до виконання мінських угод - Могеріні

Субота, 13 лютого 2016, 17:40

Високий представник ЄС Федеріка Могеріні наголошує на необхідності збереження санкцій проти РФ до виконання мінських угод.

Про це вона повідомила під час зустрічі з президентом України Петром Порошенком у рамках участі в Мюнхенській безпековій конференції, повідомляє прес-служба глави держави.

"Федеріка Могеріні відзначила необхідність збереження санкцій щодо Росії до повного виконання нею Мінських домовленостей", – йдеться у повідомленні.

Порошенко поінформував Могеріні про загострення ситуації на Донбасі.

Також співрозмовники обговорили ситуацію в окупованому Криму. Президент Порошенко закликав Євросоюз до активного захисту кримських татар, порушення прав яких все більше нагадує сталінські часи.

Повідомляється також і про те, що під час зустрічі президент України та сисокий представник ЄС обговорили питання надання українцям безвізового режиму.

Раніше повідомлялося, президент Петро Порошенко наполягає, що економічні санкції проти РФ мають тривати доти, доки Росія не забезпечить контроль Києва за українсько-російським кордоном на Донбасі.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

120 днів боротьби за статус кандидата: погляд із Банкової

Так швидко не рухався до ЄС жоден із нинішніх членів чи кандидатів. І навряд чи хтось зможе це повторити. Але ми не зупиняємось і переходимо до наступних етапів.

Робота над помилками: чому у ЄС має з'явитися прагнення до возз'єднання з Україною

Європі доведеться змінювати стратегію своєї поведінки у відповідь на нинішню геополітичну кризу. Розширення – гідна відповідь на виклики сьогодення.

Що чекає на Україну після рішення про статус кандидата та коли реально вступити до ЄС

Коли реально досягти повноцінного членства в ЄС? Чи не підемо ми шляхом Туреччини, яка загрузла на стадії кандидатства на багато років?