Глава МЗС Фінляндії: ситуація в Сирії – ганьба для світової спільноти

Вівторок, 16 лютого 2016, 09:38

Глава МЗС Фінляндії Тімо Сойні заявив, що ситуація в Сирії є ганьбою для світової спільноти.

Про це повідомляє видання Yle.

Сойні зазначив, що розчарований тим, що ніхто не бере на себе відповідальність за те, що відбувається на Близькому Сході.

"Це ганьба для світового співтовариства, ООН, міжнародних громадських організацій і великих держав, що вони дозволяють такому продовжуватися", - сказав він.

" Громадяни теж повинні прокинутися. У нас виходять на демонстрації з приводу будь-яких речей, але демонстрацію з приводу Сирії ніхто ніде не влаштовував", - додав Сойні.

Він зазначив, що у Сирії зараз важка гуманітарна кризу, яка може стати ще важчою, якщо у війну включаться нові країни. Разом з цим ситуація з біженцями, на його думку, теж може посилитися.

Як повідомлялося, генеральний секретар ООН Пан Гі Мун заявив, що у понеділок в результаті ракетних обстрілів п'яти медичних установ та двох шкіл в Північній Сирії загинуло щонайменше 50 цивільних осіб,багато отримали поранення.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Санкції випробовують на стійкість: як олігархи Путіна оскаржують рішення ЄС

Російські олігархи шукають способи вийти з-під санкцій. Втім, шансів судово оскаржити їх насправді менше, ніж можуть запевняти консультанти.

Заступник генсека НАТО: Я чую в Україні критику на адресу Альянсу, і вона необґрунтована

Мірча Джоане: "Є залежність між вступом України до ЄС та до Альянсу... Зброя радянських часів вже закінчилася, далі – натівські зразки..."

Точка неповернення: як Україна остаточно змінила стратегію у відносинах із Грузією

Стан відносин України та Грузії зараз на найнижчому рівні з відновлення незалежності у 1991 році.