Суд Таллінна анулював рішення про видачу естонця, що воював за "ЛНР"

Середа, 3 лютого 2016, 18:33

Талліннський адміністративний суд анулював в середу рішення уряду країни видати Україні громадянина Естонії Володимира Полякова, якого підозрюють у тероризмі.

Про це повідомляє Postimees.ee.

Суд відзначив, що в цій справі не були виявлені обставини, необхідні для прийняття рішення і тому воно є незаконним і його потрібно анулювати. При цьому остаточне рішення все-таки буде за урядом.

Крім цього, суд зобов'язав уряд сплатити судові витрати. Рішення суду ще не набуло чинності, його можна оскаржити протягом 30 днів.

Рішення про те, щоб видати Полякова, було прийнято урядом Рийваса у грудні  минулого року. 

Як відомо, у лютому минулого року поліція безпеки Естонії затримала 35-річного громадянина Естонії Володимир Полякова а, підозрюваного в приналежності до терористичного об'єднання. Згідно з підозрою, він влітку 2014 року вступив в Україні в угрупування "Луганська Народна Республіка" і як мінімум двічі — влітку і до листопада 2014 року — виконував покладені на нього завдання.

Раніше видачу Полякова Україні дозволили всі судові інстанції Естонії, рішення було за урядом.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Символ окупації: як Естонія завершує декомунізацію у найбільш проросійському місті країни

Символом "ватного опору" в Естонії став радянський танк Т-34 у місті Нарві. Рішення прибрати його з публічного простору викликало протести.

Трамп готується до реваншу: що зможе завадити експрезиденту повернутися у Білий дім

Проміжні вибори, що пройдуть у листопаді, можуть призвести до посилення позицій Дональда Трампа, що зробить цілком реалістичними його президентські амбіції.

Боротьба за Білорусь: навіщо Україні встановлювати відносини з "тіньовим урядом" Тихановської

Українська влада не спілкується ані з самопроголошеною владою Білорусі, ані з антилукашенківською опозицією – і як наслідок, ми втрачаємо підтримку навіть опозиційних лідерів думок.