Угорщина та Польща пропонують звести паркан на північному кордоні Греції

Вівторок, 9 лютого 2016, 10:42

Угорщина і Польща виступають за зведення парканів та валів уздовж північного кордону Греції, щоб зупинити потік біженців до Європи на так званому "балканському маршруті".

Про це після зустрічі в Будапешті заявили прем'єр-міністр Угорщини Віктор Орбан та його колега з Польщі Беата Шидло, повідомляє Deutsche Welle.

"Ми, як і раніше, виступаємо за нову захисну лінію на болгарсько-грецькому та македонсько-грецькому кордонах", - сказав Орбан.

За словами угорського прем’єра, Греція не може захистити Європу. "Якби це залежало від нас, Центральної Європи, ми б уже давно відгородили ту територію", - додав Орбан.

Шидло, своєю чергою, заявила, що кризу біженців неможливо вирішити в межах кордонів ЄС.

Нагадаємо, у листопаді минулого року Македонія звела паркан з колючого дроту на ділянках кордону з Грецією. У лютому країна розпочала будівництво ще одного паркану на македонсько-грецькому кордоні.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Прискорення євроінтеграції: чого чекати українському бізнесу

Чи зможуть приватні та державні компанії "встигнути" за впровадженням посилених вимог і європейських стандартів? 

Союз Орбана та Трампа. Як два одіозних лідери об'єднуються для спільних дій після 2024 року

"Україна – наш сусід. Вони мають нашу повну солідарність", – заявив Орбан, на додаток показавши, що і у цьому питанні готовий до жорсткої маніпуляції.

Курт Волкер: До кінця року ми побачимо зміну на фронті, а далі у росіян буде складна зима

"Коли вам протистоїть такий ворог – місця для компромісу немає. Зараз надто ризиковано навіть тимчасово залишати Крим у руках Росії..."