Гройсман хоче розширення мандату місії Європарламенту в Україні

Вівторок, 1 березня 2016, 16:42

Верховна Рада України за сприяння європейської сторони повинна імплементувати усі 52 рекомендації щодо свого реформування з метою підвищення ефективності роботи.

Про це у рамках "Тижня України" у Європарламенті заявив голова Верховної Ради України Володимир Гройсман, повідомляє Укрінформ.

"Я задоволений презентованим планом щодо наших спільних дій з реформи українського парламенту. Парламент має бути демократичною, сильною європейською інституцією – для того, щоб прийняти ефективні, якісні рішення. Все українське суспільство бачить, що парламент потребує трансформації і змін. План дій вже є", - сказав він.

Гройсман повідомив, що домовився із президентом Європарламенту Мартіном Шульцем про перехід до другого етапу, а саме – впровадження цього плану з реформування українського парламенту.

"Є 52 конкретні рекомендації. Я вважаю, що кожна з цих рекомендацій має під собою абсолютно професійне обгрунтування. Я особисто вважаю, що усі 52 рекомендації ми маємо виконати", - наголосив спікер.

Він висловив переконання у необхідності розширення і продовження мандату колишнього президента ЄП Пета Кокса, який є головою місії законодавчого органу ЄС із сприяння реформування Ради.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.