ЄС надасть 20 млн євро гуманітарної допомоги для постраждалих на Донбасі

Середа, 16 березня 2016, 14:16

Європейська комісія виділяє новий гуманітарний пакет допомоги на суму 20 мільйонів євро, щоб допомогти людям, постраждалим від конфлікту на сході Україні.

Про це повідомляє сайт Єврокомісії.

"ЄС продовжує підтримку українського народу. Україна повинна залишатися в нашому порядку денному. Сьогодні ми оголошуємо новий пакет підтримку, щоб допомогти людям, постраждалим від конфлікту в Східній Україні.

Підтримка стимулюватиме наші поточні проекти з надання допомоги для найбільш вразливих груп населення у підконтрольних Україні регіонах та тимчасово непідконтрольних регіонах", - йдеться у повідомленні.

За оцінками, 3,1 мільйона людей, як і раніше, потребують допомоги в Україні та сусідніх країнах. Близько 55% коштів із гуманітарної допомоги потребують неконтрольовані українським урядом райони.

Із новим пакетом фінансової допомоги загальний обсяг гуманітарної допомоги від ЄС досяг 63 млн євро. Разом з фінансуванням, наданим безпосередньо самими державами-членами ЄС, загалом для постраждалих від конфлікту в Україні вже направлено понад 146 млн євро допомоги.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.
powered by lun.ua

Статті

Шантаж мігрантами: чи омине Україну гібридна атака Лукашенка

Міграційна криза на кордонах ЄС не слабшає. Хоча Лукашенку вдалося внести розкол у ЄС, Білорусь ризикує перетворитися на відстійник мігрантів.

Baltic Pipe: як Польща долає газову залежність від Росії

Мета Baltic Pipe — зменшити залежність Центральної Європи від Росії. Якщо все піде за планом, норвезький газ почне надходити до Польщі вже у жовтні 2022 року.

Розділене тріо: як Молдова, Грузія та Україна шукають свої шляхи для зближення з ЄС

Київ обрав найбільш оригінальний шлях. Ми не подаємо заявку, принаймні зараз, але домовляємося про підтримку членства України в ЄС...