Латвія внесла в "чорний список" пропагандиста Russia Today і депортувала до РФ

Четвер, 17 березня 2016, 09:07

У ніч на 17 березня скандально відомого журналіста телеканалів Russia Today і "Звєзда" Грема Філліпса, затриманого в Ризі під час заходів біля пам'ятника Свободи, вислали до Росії.

Про це повідомляє Delfi.

Голова МВС Латвії Рихардс Козловскіс також повідомив, що Філліпс включений до "чорного списку". Міністр підкреслив, що Філліпс є громадянином ЄС, тому в'їзд до Латвії йому заборонений на три роки.

Беручи до уваги той факт, що Філліпс прибув на територію Латвії на автомобілі, правоохоронні органи країни не могли депортувати його саме у Велику Британію. Тому журналіста відправили до РФ, яка погодилася його прийняти.

Рішення про внесення Філліпса до "чорного списку" ухвалив міністр внутрішніх справ Латвії на підставі висновку Поліції безпеки.

Як повідомлялося, Філліпса затримали 16 березня у Ризі за провокації, які він намагався вчинити біля пам'ятника Свободи під час заходів до дня пам'яті легіонерів.

Нагадаємо, у липні 2014 року Служба безпеки України затримала Філліпса і ухвалила рішення про його видворення за межі України із забороною в'їзду на три роки.

При цьому сам Філліпс спочатку стверджував, що йому не загрожує депортація. Після цього він повернувся до Росії, а звідти - на Донбас і продовжив роботу.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.
powered by lun.ua

Статті

"Опозиція атакує разом із Путіним": як міграційна криза поглибила протистояння у Польщі

Міграційна криза, спричинена спробою Лукашенка шантажувати ЄС, вже суттєво поглибила політичне протистояння у Польщі.

Подвійний удар по Земану: які наслідки для України матиме зміна влади у Чехії

Тиждень, що минув від парламентських виборів, повністю змінив політичні  розклади у Чехії. А можливість дострокових президентських виборів стала більш ніж реальною.

Контрнаступ Саакашвілі: чи зможе ув'язнений експрезидент перемогти грузинську владу

Таких масштабних опозиційних мітингів Грузія не бачила вже багато років. Грузинська опозиція має шанс на реванш та звільнення експрезидента Саакашвілі.