Президент Франції обіцяє розслідування за документами "панамських архівів"

Понеділок, 4 квітня 2016, 13:08

Президент Франції пообіцяв, що слідчі органи розслідуватимуть інформацію щодо податкових шахрайств за документами панамської юридичної фірми Mossack Fonseca, якщо вони стосуватимуться французьких громадян.

Про це повідомляє Le Figaro.

"Я можу запевнити вас, що як тільки з'явиться інформація, проводитимуться розслідування, будуть відкриті справи і за їхніми результатами будуть судові розгляди", - сказав Олланд.

"Ці викриття є гарною новиною, оскільки вони сприятимуть збільшенню податкових надходжень від тих, хто вчиняє шахрайство", - додав французький президент.

Раніше єврокомісар з економічних питань П'єр Московісі назвав масштабне розслідування тіньових схем за документами "Panama Papers" гарною новиною для тих, хто бореться з податковим шахрайством.

Як відомо, із однієї з найбільш засекречених компаній світу – панамської юридичної фірми Mossack Fonseca - просочилися 11 мільйонів документів.

Завдяки масштабному витоку конфіденційних документів стало відомо, як багаті та впливові особи використовують офшорні зони, щоб приховати свої статки.

Раніше повідомлялося, що прем'єр-міністр Ісландії Сігмюндюр Гюннлейгссон може піти у відставку через причетність до секретної офшорної компанії.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.
Реклама: