МЗС Латвії викликало російського посла

Середа, 11 травня 2016, 20:44

МЗС Латвії в четвер викликає російського посла Олександра Вешнякова для пояснень.

Про це заявив прес-секретар відомства Раймонд Янсонс, повідомляє видання Delfi.

За словами Янсонса, міністерство закордонних справ Латвії звернуло увагу на емоційні висловлювання посла РФ Олександра Вешнякова в латвійських ЗМІ і викликало його для пояснень.

В інтерв'ю газеті "Вести Сегодня" Вешняков заявив, що в Латвії і ряді інших країн західного світу спостерігається цілеспрямована демонізація Росії.

"Мета - послабити Росію. Для цього, мабуть, будь-які засоби хороші, у тому числі й відверта пропаганда. За прикладами далеко ходити не треба: це недавній фільм Бі-бі-сі та фільм вже латвійського виробництва "Генеральний план", - зазначив посол.

За словами Вешнякова, заважають міждержавним відносинам також спроби фальсифікувати історію і робота комісії, яка підраховує збитки від радянської окупації. Ця робота є абсолютно деструктивною і безперспективна, сказав посол, зазначивши, що в таких умовах немає підстав чекати поліпшення економічного співробітництва.

"Російський бізнес піде туди, де його чекають, де зацікавлені у співпраці. І може так статися, що коли санкції закінчаться і Латвія протягне руку для співпраці, вже важко буде перенаправляти потоки на вашу країну", - сказав Вешняков.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.
Реклама: