Суд Франції зняв арешт з російських акцій Euronews у справі ЮКОСа

Четвер, 12 травня 2016, 09:24

Суд у Франції зняв арешт з 7,5% акцій телеканалу Euronews, які належать російському холдингу ВГТРК.

Про це повідомляє ВВС Україна.

Раніше арешт наклали через справу ЮКОСа. Колишні акціонери компанії вимагають від Росії виплатити компенсацію у $50 млрд і для цього домагаються арешту російської держвласності в судах кількох країн.

Суму компенсації встановив Гаазький третейський суд у 2014 році. Проте 20 квітня цього року окружний суд в Гаазі визнав це рішення неправомірним.

Колишні акціонери ЮКОСа подали позови про арешт російського майна в суди Великої Британії, Франції, Бельгії, США і Німеччини.

Одночасно вони збираються оскаржити і рішення окружного суду в Гаазі, і рішення французького суду про зняття арешту з активів ВГТРК.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Що чекає на Україну після рішення про статус кандидата та коли реально вступити до ЄС

Коли реально досягти повноцінного членства в ЄС? Чи не підемо ми шляхом Туреччини, яка загрузла на стадії кандидатства на багато років?

120 днів боротьби за статус кандидата: погляд із Банкової

Так швидко не рухався до ЄС жоден із нинішніх членів чи кандидатів. І навряд чи хтось зможе це повторити. Але ми не зупиняємось і переходимо до наступних етапів.

Робота над помилками: чому у ЄС має з'явитися прагнення до возз'єднання з Україною

Європі доведеться змінювати стратегію своєї поведінки у відповідь на нинішню геополітичну кризу. Розширення – гідна відповідь на виклики сьогодення.