У Польщі незабаром представлять реконструкцію Смоленської катастрофи

Четвер, 30 червня 2016, 18:57

Комісія, яка займається дослідженням Смоленської катастрофи, найближчим часом представить реконструкцію останніх секунд польоту президентського літака Ту-154 10 квітня 2010 року.

Про заявив міністр національної оборони Польщі Антоні Мацеревич, повідомляє Радіо Польща.

"Думаю, що вже скоро буде представлена чи то нова інформація, чи то добре сформульована "інформація". Серйозна реконструкція подій заснована на колосальній роботу, яку завершила смоленська підкомісія", - сказав Мацеревич.

За його словами, реконструкція покаже, "наскільки ми були обманутими в останні роки" та "як насправді виглядали останні секунди польоту".

"Побачимо і, напевно, почуємо, як це було", - сказав глава Міноборони Польщі.

Нагадаємо, 10 квітня 2010 року в катастрофі Ту-154 у Смоленську загинуло 96 осіб, серед яких президент Польщі Лех Качиньський з дружиною, керівники всіх родів військ, начальник генерального штабу, представники Сейму і Сенату, канцелярії президента, останній президент Польщі у вигнанні Ришард Качаровский, представники вищого військового командування, політичних партій, громадські та релігійні діячі.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Зрада президента: як Молдова дійшла до арешту Додона та що це змінить у відносинах з РФ

Молдова вперше заарештовує експрезидента. Чи призведе такий крок до виявлення всієї мережі впливу РФ у сусідній країні?

Євроінтеграція від Джонсона: що може стояти за новою ініціативою Британії

Це не перша спроба Великої Британії зібрати навколо себе групу країн, зробивши з них альтернативу Євросоюзу. Та чи потрібно це Україні?

Наближення до Шенгену: що дасть Україні спільний з Польщею контроль за кордоном

Україна може отримати шанс скоротити черги на кордоні з усіма своїми сусідами-членами Шенгену і стати на крок ближчою до безбар’єрної Європи.