Латвія передала Польщі нові записи у справі Смоленської катастрофи

Вівторок, 24 травня 2016, 15:12

Декілька тижнів тому Латвія передала Польщі нові аудіозаписи, що стосуються президентського літака Ту-154М, який 10 квітня 2010 року розбився під Смоленськом.

Про це повідомив голова комісії розслідування Смоленської катастрофи Вацлав Берчинський, повідомляє Радіо Польща.

"Цікаво, що саме у латишів був доступ до переговорів польського борту з диспетчерською вежею в Смоленську. Цей запис дуже якісний, і ми сподіваємося, що це не маніпуляція. Ми порівняємо нові записи з тими, які ми отримали від росіян", – сказав Берчинський.

Голова комісії також заявив, що частина записів розмов в кабіні пілотів не була використана попередньою комісією розслідування смоленської катастрофи.

Як відомо, новий уряд Польщі нещодавно поновив розслідування Смоленської катастрофи. 31 березня у варшавському суді у справі про Смоленську катастрофу звинуватили 5 колишніх чиновників.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Без Качинського: навіщо польська влада розпочала масштабне оновлення

Відхід з польського уряду найвпливовішого політика країни дає старт масштабній реконструкції – правляча коаліція поступово починає готуватися до наступних парламентських виборів.

Розкол через Україну: як російська агресія змінила політику Італії

З політичної сцени Італії поступово йдуть ті політики, які довгі роки вважалися провідниками інтересів РФ та особисто Путіна.

Санкції випробовують на стійкість: як олігархи Путіна оскаржують рішення ЄС

Російські олігархи шукають способи вийти з-під санкцій. Втім, шансів судово оскаржити їх насправді менше, ніж можуть запевняти консультанти.