МЗС радить українцям, що їдуть в Польщу, бути обережними

Середа, 13 липня 2016, 16:25

МЗС рекомендує українцям, які планують відвідувати Польщу, бути обережними у зв'язку з проведенням у Кракові з 20 по 31 липня  масових офіційних заходів до Світового дня молоді.

Про це повідомляє прес-служба відомства.

Зокрема, громадя України щакликають виявляти підвищену пильність та обережність в громадських місцях та при використанні громадського транспорту, а також уникати місць масового скупчення людей.

Окрім того, МЗС радить українцям залишатися на зв’язку зі своїми рідними та регулярно повідомляти їх про своє місцеперебування і заплановані переміщення, а також бути готовими до перевірки документів.

"У разі потрапляння у надзвичайні ситуації на території Польщі громадянам України слід невідкладно звертатися на цілодобові "гарячі лінії"", - йдеться в повідомленні.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що малий прикордонний рух між Україною і Польщею призупинили з 4 липня до 2 серпня в частині, що стосується в'їзду та перебування на території Польщі мешканців прикордонних районів України, які мають дозволи, видані відповідними органами Польщі.

Призупинення пов'язане з проведенням саміту НАТО в Варшаві 8-9 липня та всесвітніми днями молоді.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.