Глава МЗС Литви: Росія може шукати приводу відійти від Мінських угод

Вівторок, 16 серпня 2016, 13:49

Росія шляхом висунення звинувачень на адресу України в організації змови в Криму може шукати приводу до відходу від Мінських угод.

Про це заявив глава МЗС Литви Лінас Лінкявічюс, повідомляє видання Delfi.

"Можливо, тут мають місце пошуки приводів для відходу від Мінських угод, і я в цьому теж вбачаю загрозу, бо якщо Росія буде звинувачувати українську сторону, мовляв, вона розвалила і Мінський процес не має подальших перспектив, ми втрачаємо єдиний інструмент, який використовували для врегулювання цього конфлікту. В такому випадку дійсно буде завдано великої шкоди", - сказав міністр.

Крім того, дії Москви, на його думку, можуть бути обумовлені і передвиборними настроями в Росії.

"Тут дуже багато факторів: вибори в Росії, необхідна, можливо, деяка консолідація, ситуація з американцями, які зараз сконцентрувалися на внутрішній політиці, на виборах. Більш активні дії не тільки щодо України, але і на Близькому Сході та в інших місцях, так що виникає певний вакуум, яким можуть скористатися для перевірки пильності", - заявив. Лінкявічюс.

Як повідомлялося, Лінас Лінкявічюс раніше заявив, що звинувачення Росією України в тому, що вона готує диверсії в Криму, нагадують методи КДБ, коли жертву звинувачували в нечуваних речах, щоб знайти привід для нападу на неї.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Карабаська "відплата": як Росія почала втрачати Південний Кавказ

Росія, яка досі позиціонує себе як "куратор" Південного Кавказу, вже не має достатньо сил підкріпити це на практиці. Слабкістю РФ вже почав активно користуватися Азербайджан.

Глибинна Угорщина: що сусіди думають про українців, російську агресію та режим Орбана

Чи дійсно угорське суспільство у переважній більшості думає так само, як каже та діє Віктор Орбан? Відповідь на це питання дала соціологія.

У вересні діти мають піти до школи в ЄС або повернутися до України: інтерв’ю єврокомісара

Єврокомісар Йоганссон: "Ви маєте право з будь-якої причини поїхати до України і повернутися до ЄС. Навіть якщо ви закрили свій статус тимчасового захисту".