Депутатів парламенту Чехії запросили на відкриття фейкового "консульства ДНР"

Вівторок, 30 серпня 2016, 13:15

Депутати парламенту Чехії отримали запрошення на відкриття "Представницького центру ДНР" в Чехії, яке відбудеться у місті Острава.

Про це йдеться у статті "Дипломати з автоматом": як донецькі сепаратисти створюють міф про своє консульство в ЄС".

Запрошення отримали навіть ті, хто точно не підтримає виставу у виконанні прибічників сепаратистів. Серед них – Марек Женішек, депутат чеського парламенту, один з близьких соратників Карла Шварценберга та перший заступник глави партії Шварценберга ТОП-09.

Женішек опублікував запрошення не своїй сторінці у Facebook. Воно підписане громадянкою Чехії Нелою Ліскової, яка називає себе "почесний консул ДНР".

Ліскова є одним із трьох засновників фейкового "почесного консульства", яке насправді є звичайною громадською спілкою.

Депутат Женішек вимагає затримати "представників ДНР", щойно вони з’являться на публіці.

"Якщо цю фальшиву презентацію відвідає представник "уряду" так званої "ДНР", як вони обіцяють у запрошенні, то цю людина треба видати українській владі", – заявив він.

Як повідомлялося, в МЗС Чехії заявили, що "самозвана Донецька Народна Республіка не може мати акредитованого дипломатичного представництва у Чеській Республіці".

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Що чекає на Україну після рішення про статус кандидата та коли реально вступити до ЄС

Коли реально досягти повноцінного членства в ЄС? Чи не підемо ми шляхом Туреччини, яка загрузла на стадії кандидатства на багато років?

120 днів боротьби за статус кандидата: погляд із Банкової

Так швидко не рухався до ЄС жоден із нинішніх членів чи кандидатів. І навряд чи хтось зможе це повторити. Але ми не зупиняємось і переходимо до наступних етапів.

Робота над помилками: чому у ЄС має з'явитися прагнення до возз'єднання з Україною

Європі доведеться змінювати стратегію своєї поведінки у відповідь на нинішню геополітичну кризу. Розширення – гідна відповідь на виклики сьогодення.