Президент Туреччини пообіцяв відновити смертну кару

Понеділок, 8 серпня 2016, 07:44

Президент Туреччини Реджеп Таїп Ердоган на масовому мітингу у Стамбулі пообіцяв відновити смертну кару, якщо за таке рішення проголосує парламент.

Про це повідомляє видання Hurriyet daily news.

"Якщо парламент схвалить відновлення смертної кари, я прийму це рішення" - заявив він, додавши, що смертна кара існує в США, Японії і в "багатьох інших країнах".

"Якщо люди хочуть смертної кари, я думаю, що політичні партії також приймуть це," – зазначив Ердоган, нагадавши, що смертна кара існувала до 1984 року в Туреччині.

Раніше президент Туреччини Реджеп Тайїп Ердоган вважає, що парламент Туреччини має обговорити повернення смертної кари незважаючи на позицію ЄС та Ради Європи.

Як повідомлялося, Туреччина слідом за введенням надзвичайного стану тимчасово призупинила дію в країні Європейської конвенції з прав людини.

Раніше, в липні, президент Туреччини запропонував повернути у країні смертну кару, щоб застосувати її до заколотників, які спробували вчинити переворот 15 липня 2016-го року.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Карабаська "відплата": як Росія почала втрачати Південний Кавказ

Росія, яка досі позиціонує себе як "куратор" Південного Кавказу, вже не має достатньо сил підкріпити це на практиці. Слабкістю РФ вже почав активно користуватися Азербайджан.

Глибинна Угорщина: що сусіди думають про українців, російську агресію та режим Орбана

Чи дійсно угорське суспільство у переважній більшості думає так само, як каже та діє Віктор Орбан? Відповідь на це питання дала соціологія.

У вересні діти мають піти до школи в ЄС або повернутися до України: інтерв’ю єврокомісара

Єврокомісар Йоганссон: "Ви маєте право з будь-якої причини поїхати до України і повернутися до ЄС. Навіть якщо ви закрили свій статус тимчасового захисту".