Е-декларування працює не у всіх користувачів через проблеми з безпекою

оновлено вирішенням проблеми
Четвер, 1 вересня 2016, 07:36

Система електронного декларування, яка мала бути введена в промислову експлуатацію опівночі 1 вересня, станом на 7 ранку лишається доступна не для всіх користувачів.

Про це повідомляють користувачі соціальних мереж.

Кнопка "задекларуй" доступна на сайті Національного агентства із запобігання корупції, але у частини користувачів браузер не дозволяє перейти до форми декларування, попереджаючи про проблеми з безпекою, через що розпочати декларування на порталі е-декларацій наразі неможливо.

 

Браузер попереджає користувача про можливу спробу крадіжки його персональних даних.

Водночас, на частині браузерів вхід до системи – можливий, сайт пропонує подати електронний підпис.

Також знайдено один зі шляхів, який дозволяє уникнути конфлікту сертифікатів та перейти до форми подання декларацій у браузері Chrome. Для цього необхідно набрати в адресному рядку chrome://net-internals/#hsts та видалити домен portal.nazk.gov.ua.

 

Форма відображення вже внесених електронних декларацій також не працює так, як розраховано. Сайт єдиного реєстру електронних декларацій доступний, але на ньому відсутні декларації, подані в систему раніше.

У відповідності до попередніх рішень НАЗК, старі декларації, введені протягом тестового періоду, мали лишитися в системі.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.
Реклама: