Держспецзв’язок відзвітував про виправлення недоліків е-декларування

Вівторок, 30 серпня 2016, 16:51

В Державній службі спеціального зв’язку та захисту інформації (ДССЗЗІ) наголошують, що зараз триває підготовка експертного висновку по КСЗІ електронних декларацій.

Про це йдеться у заяві, що розміщена на сайті відомства.

Зокрема, в ДССЗЗІ повідомили, що підготовка до атестації розпочалася напередодні Дня Незалежності, коли з НАЗК до Служби надійшла необхідна документація.

В понеділок 29 серпня було завершено "корегування  документації та програмного забезпечення в частині побудови КСЗІ Реєстру", йдеться в заяві. Роботи виконувала дочірня компанія ДССЗЗІ, Державний центр кіберзахисту та протидії кіберзагрозам.

Водночас у Службі наголосили, що прогнозувати  висновок про атестацію системи е-декларацій не є можливим, оскільки експертиза ще триває.

"31 серпня передбачено... прийняття рішення стосовно відповідності КСЗІ Реєстру вимогам нормативних документів з технічного захисту інформації та видачі Атестату відповідності.

Держспецзв’язку ще раз підкреслює, що рішення про відповідність КСЗІ та видачу Атестату приймається Експертною радою на підставі позитивного експертного висновку, наданого за результатами державної експертизи", - йдеться в заяві.

"Твердження про те, що Держспецзв’язку зобов’язаний видати Атестат, можуть бути розцінені і кваліфіковані як протиправний тиск на експертів, а також посадових осіб державного органу", - заявили у відомстві.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Перша річниця Байдена: де виграв, а де програв президент США

Що вдалося, а що ні президенту Джо Байдену? З якими результатами президент США підійшов до своєї першої річниці на посаді?

"Допомогти європейцям повірити в Європу": чого чекати від нової голови Європарламенту

Вперше євроінституцію очолює представниця Мальти – найменшої країни ЄС. Хто така Роберта Метсола, що вона обіцяє та з чим буде боротися на чолі Європарламенту?

Україна змінює суддю в ЄСПЛ: головне про кандидатів, проблеми та процедуру

Суддя ЄСПЛ, призначений від нашої держави, братиме участь у розгляді всіх скарг, поданих проти нашої держави, а також міждержавних справ за позовами України до держави-агресора.