Держспецзв’язок відзвітував про виправлення недоліків е-декларування

Вівторок, 30 серпня 2016, 16:51

В Державній службі спеціального зв’язку та захисту інформації (ДССЗЗІ) наголошують, що зараз триває підготовка експертного висновку по КСЗІ електронних декларацій.

Про це йдеться у заяві, що розміщена на сайті відомства.

Зокрема, в ДССЗЗІ повідомили, що підготовка до атестації розпочалася напередодні Дня Незалежності, коли з НАЗК до Служби надійшла необхідна документація.

В понеділок 29 серпня було завершено "корегування  документації та програмного забезпечення в частині побудови КСЗІ Реєстру", йдеться в заяві. Роботи виконувала дочірня компанія ДССЗЗІ, Державний центр кіберзахисту та протидії кіберзагрозам.

Водночас у Службі наголосили, що прогнозувати  висновок про атестацію системи е-декларацій не є можливим, оскільки експертиза ще триває.

"31 серпня передбачено... прийняття рішення стосовно відповідності КСЗІ Реєстру вимогам нормативних документів з технічного захисту інформації та видачі Атестату відповідності.

Держспецзв’язку ще раз підкреслює, що рішення про відповідність КСЗІ та видачу Атестату приймається Експертною радою на підставі позитивного експертного висновку, наданого за результатами державної експертизи", - йдеться в заяві.

"Твердження про те, що Держспецзв’язку зобов’язаний видати Атестат, можуть бути розцінені і кваліфіковані як протиправний тиск на експертів, а також посадових осіб державного органу", - заявили у відомстві.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Рік після Афганістану: що змінила найбільша зовнішньополітична поразка Джо Байдена

Рік тому Сполучені Штати розпочали виведення своїх останніх військових з Афганістану. Це рішення вплинуло не лише на регіон, але й на США та навіть на Україну.

Мир на умовах Туреччини: як Україні реагувати на тиск щодо нових переговорів з РФ

Події, які відбуваються в Криму, стають також частиною нашого переговірного процесу з Туреччиною та РФ ще до того, як він формально розпочався.

Залежність від сусіда: чому вступ України до ЄС прив'язаний до Молдови і навпаки

Україна та Молдова пов’язані у процесі інтеграції і будуть рухатися вперед тільки за умови, якщо і Київ, і Кишинів гарно виконуватимуть своє домашнє завдання.