Лідери ЄС у Братиславі приймуть "дорожню карту" на наступні півроку

П'ятниця, 16 вересня 2016, 10:39

Лідери країн Європейського Союзу на неформальній зустрічі у Братиславі мають скласти план дій на наступні півроку з найбільш актуальних питань.

Про це заявив прем’єр-міністр Словаччини Роберт Фіцо напередодні неформального саміту лідерів ЄС.

"Після Brexit та ризиків, що виникли у зв’язку з цим, зустріч була абсолютно необхідна. 27 президентів і прем’єр-міністрів матимуть дуже відверту дискусію з приводу того, в якій ситуації зараз опинився ЄС. Ми всі хочемо показати єдність, і показати, що це унікальний проект і його необхідно продовжувати", - сказав Фіцо.

"Наприкінці дня, я сподіваюся, у нас буде готова "дорожня карта" найбільш важливих тем, які ми маємо вирішити протягом наступних шести місяців. Цей так званий "Братиславський процес" починається сьогодні і продовжиться на зустрічі у грудні у Валетті, а потім у березні в Римі", - додав він.

Як повідомлялося, на саміті у Братиславі мають обговорити політичні наслідки Brexit для Європи, безпекові проблеми, а також міграційну кризу.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Як українка стала активісткою року в Польщі. Історії про "кров", посла РФ та блокаду кордону

Наталія Панченко: "Поліції я офіційно оголосила, що це спонтанне мирне зібрання... Згодом проти нас почали замовляти тітушок".

Допомога Путіну під маскою екології: що не так з ініціативою Єврокомісії

Вже 6 липня Європейський парламент голосуватиме за ініціативу визнати проєкти будівництва газових та атомних електростанцій як "зелених" та екологічних.

Канадський прецедент: як конфісковані російські активи будуть передані Україні

Канада першою із західних країн законодавчо прописала можливість використовувати на підтримку України конфісковані російські активи, що потрапили під санкції через війну.