Меркель: сьогодні ситуація з мігрантами набагато краща, ніж рік тому

Середа, 7 вересня 2016, 12:00

Канцлер Німеччини Ангела Меркель заявила, що країна за останній рік досягла значних успіхів у подоланні міграційної кризи.

Про це вона заявила під час дебатів у Бундестазі, повідомляє Spiegel Online.

"Сьогодні ситуація набагато краща, ніж рік тому" - заявила Меркель. Зокрема, уряд прискорив заходи з інтеграції біженців, збільшив кількість шкіл для мігрантів, провів роботу з містами і землями з метою вирішення їхніх проблем у зв’язку з міграцією.

Однак, за її словами, попереду ще багато роботи.

Зокрема, федеральний уряд планує запровадження нових заходів у сфері внутрішньої політики. Крім того, зазначила Меркель, потрібне прискорення механізму розгляду справ мігрантів, у яких незначні шанси отримати притулок у Німеччині.

Крім того, канцлер Німеччини виступила на захист угоди між ЄС і Туреччиною щодо повернення мігрантів. На її думку, ця угода може слугувати моделлю для подібних угод з іншими країнами.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Символ окупації: як Естонія завершує декомунізацію у найбільш проросійському місті країни

Символом "ватного опору" в Естонії став радянський танк Т-34 у місті Нарві. Рішення прибрати його з публічного простору викликало протести.

Трамп готується до реваншу: що зможе завадити експрезиденту повернутися у Білий дім

Проміжні вибори, що пройдуть у листопаді, можуть призвести до посилення позицій Дональда Трампа, що зробить цілком реалістичними його президентські амбіції.

Боротьба за Білорусь: навіщо Україні встановлювати відносини з "тіньовим урядом" Тихановської

Українська влада не спілкується ані з самопроголошеною владою Білорусі, ані з антилукашенківською опозицією – і як наслідок, ми втрачаємо підтримку навіть опозиційних лідерів думок.