Олланд критикує США через величезні штрафи для європейських компаній

Четвер, 13 жовтня 2016, 09:13

Президент Франції Франсуа Олланд звинуватив США у зловживанні владою через стягнення багатомільярдних штрафів з європейських компаній.

Про це Олланд сказав в інтерв’ю l'Obs.

Олланд нагадав, що США оштрафували німецький Deutsche Bank на $14 млрд через порушення банком при торгівлі іпотечними паперами.

"Ось чому я хочу, щоб Європа мала такі ж повноваження, щоб мати право штрафувати американські групи. Коли Єврокомісія накладає штраф на Google, яка не платять податки, Америка висловлює невдоволення. Вона, однак, не відчуває жодного дискомфорту, коли справа доходить до отримання 8 млрд. ввід BNP або 5 млрд від Deutsche Bank", - сказав Олланд.

Французький президент зазначив, що саме через це виступає проти підписання угоди про трансатлантичну торгівлю та інвестиції.

"Саме з цих причин, що я навів, не може бути ніякої угоди про трансатлантичну торгівлю, якщо зберігається дисбаланс у відносинах", - сказав Олланд.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Символ окупації: як Естонія завершує декомунізацію у найбільш проросійському місті країни

Символом "ватного опору" в Естонії став радянський танк Т-34 у місті Нарві. Рішення прибрати його з публічного простору викликало протести.

Трамп готується до реваншу: що зможе завадити експрезиденту повернутися у Білий дім

Проміжні вибори, що пройдуть у листопаді, можуть призвести до посилення позицій Дональда Трампа, що зробить цілком реалістичними його президентські амбіції.

Боротьба за Білорусь: навіщо Україні встановлювати відносини з "тіньовим урядом" Тихановської

Українська влада не спілкується ані з самопроголошеною владою Білорусі, ані з антилукашенківською опозицією – і як наслідок, ми втрачаємо підтримку навіть опозиційних лідерів думок.