Скандальний фільм "Волинь" покажуть в Україні, але в інші терміни - Дещиця

Вівторок, 18 жовтня 2016, 11:09

Посол України у Польщі Андрій Дещиця повідомив, що фільм "Волинь" буде показано в Україні, проте зараз йде робота над вибором нового терміну показу.

Про це повідомляє Польське Радіо.

"Якщо ми маємо про цей фільм розмовляти, то краще його подивитися", - сказав він.

Посол вважає, що фільм "Волинь" може вивести людей на вулицю і що можуть бути протести навколо цієї стрічки.

Саме це і є причиною рішення Міністерства закордонних справ України скасувати спеціальний показ "Волині", який організовував у Києві 18 жовтня Польський інститут, і перенести його на невизначений термін.

"Ми отримували сигнали, що можуть бути навколо цього фільму протести. Потрібно (до показу – Ред.) підготувати суспільство. Войцєх Смажовський у Польщі є відомим режисером, в Україні його мало знають, тому ті сцени (жорстокості – Ред.), які режисер показує у стрічці, і які виглядають дуже натуралістично, можуть викликати потужну негативну реакцію", - сказав Дещиця.

Як вважає Дещиця, "ця стрічка, без сумніву, спонукає до того, щоб суспільство й українські історики почали більше займатися цією проблематикою".

Нагадаємо, Польський інститут у Києві скасував запланований на вівторок показ скандального фільму "Волинь" за рекомендацією МЗС України.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Прискорення євроінтеграції: чого чекати українському бізнесу

Чи зможуть приватні та державні компанії "встигнути" за впровадженням посилених вимог і європейських стандартів? 

Союз Орбана та Трампа. Як два одіозних лідери об'єднуються для спільних дій після 2024 року

"Україна – наш сусід. Вони мають нашу повну солідарність", – заявив Орбан, на додаток показавши, що і у цьому питанні готовий до жорсткої маніпуляції.

Курт Волкер: До кінця року ми побачимо зміну на фронті, а далі у росіян буде складна зима

"Коли вам протистоїть такий ворог – місця для компромісу немає. Зараз надто ризиковано навіть тимчасово залишати Крим у руках Росії..."