НАЗК відмовилося від внесення змін до форми електронного декларування

Четвер, 20 жовтня 2016, 16:09

Національне агентство з питань запобігання корупції відмовилося від схвалення рішення про зміну підзаконного акта, яке могло призвести до зриву кампанії електронного декларування.

За відмову від розгляду даного питання проголосували три з чотирьох членів НАЗК, повідомляє із засідання агентства кореспондент "Європейської правди".

Цьому передувала тривала та емоційна дискусія голови НАЗК, співробітників агентства та народних депутатів, які були присутні на засіданні.

Зокрема, від голови комітету ВР з питань протидії корупції Єгора Соболєва лунали попередження про кримінальну відповідальність для тих, хто буде причетний до зриву кампанії електронного декларування.

За підсумками дискусії було схвалене рішення відмовитися від розгляду питання про зміни до підзаконного акта, що затверджує форму декларування, натомість виправити лише помилки, які є в програмному забезпеченні.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Ілюзія компромісу: чому поступки Путіну стануть поразкою Заходу. Відповідаємо New York Times

 Запитання від інших країн звучатиме жорстко: "Який сенс боротися за демократію та західні цінності, якщо Захід зрадив навіть Україну?"

Антиреформа СБУ: як парламент пропонує змінити контррозвідку та чим це небезпечно

Під приводом війни Верховній раді пропонують посилити СБУ додатковими повноваженнями без справжнього реформування.

Чому ЄС має визнати Україну країною-кандидатом просто зараз

ЄС має запропонувати Україні не лише план відбудови, а й створення її незалежних інституцій, необхідних для того, щоб бути частиною Євросоюзу.