Фінляндія і Естонія не виключають нових санкцій щодо Росії

Четвер, 20 жовтня 2016, 17:23

Фінляндія і Естонія не виключають введення нових санкцій щодо Росії.

Про це за підсумками переговорів в Гельсінкі заявили президенти двох країн, Саулі Нііністе і Керсті Кальюлайд, передає телерадіокомпанія Yle.

Президенти відзначили, що про Росію сусідні країни думають однаково, хоча й можуть діяти по-різному.

На питання про нові санкції щодо Росії через її політику в Сирії Нііністе відповів, що не виключає такої можливості, але при цьому зазначив, що зараз з'явилися легкі позитивні сигнали завдяки інтенсивним контактам між сторонами конфлікту і оголошеному Росією припинення вогню, навіть якщо воно виявиться пропагандистським трюком.

Кальюлайд, зі свого боку, нагадала про масштаби гуманітарної катастрофи в Сирії. За її словами, незважаючи на те, що Естонія і Фінляндія серйозно постраждали від російських санкцій і контрсанкцій в економічному плані, треба пам'ятати, що на іншій шальці терезів лежать людські життя.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Дмитро Кулеба: Перемогою для України буде визволення Криму і Донбасу

"Європейцям знадобилася війна, щоб визнати, що ми - одні з вас. Знадобилося побачити, як нас вбивають, катують і гвалтують"

"Щоби довести в суді, що був геноцид, треба "залізти в голову" злочинцю"

Антон Кориневич: "За злочини проти людяності дають 20-25 років, за воєнні злочини можуть дати 15 років, можуть дати 10 років"

Друга поразка Шольца: який сигнал німецькі виборці надіслали канцлеру та його партії

Старт роботи Олафа Шольца на посаді федерального канцлера вийшов не дуже вдалим. Це показала друга поспіль поразка на регіональних виборах.