Результати референдуму щодо квот перевищили підтримку щодо вступу до ЄС - Орбан

Понеділок, 3 жовтня 2016, 16:26

Прем'єр-міністр Угорщини Віктор Орбан заявив, що результати референдуму щодо обов'язкових квот ЄС на мігрантів перевищили підтримку угорців щодо вступу до ЄС.

Про це він заявив під час прес-конференції 2 жовтня, коментуючи підсумки референдуму, який пройшов в Угорщині. 

"Ми добилися сьогодні відмінного результату, тому що ми перевершили результат референдуму про приєднання Угорщини (до ЄС - Ред.)", - сказав Орбан.

"На референдумі за вступ (до ЄС - Ред.) проголосувало 3 мільйони 56 тисяч осіб, а в даний час (на референдумі щодо квот ЄС на мігрантів - Ред.) проголосувало 3 мільйони 204 тисячі осіб, і нам ще доведеться почути про масу голосів угорців з-за кордону", - сказав він.

Як повідомляє видання Hungarian free press, показовим було те, що журналістам заборонили бути присутніми на промові прем’єра – вони спостерігали за його виступом з телеекрану в сусідній кімнаті.

Нагадаємо, прем'єр-міністр Угорщини Віктор Орбан оголосив сьогодні про перемогу на референдумі щодо обов'язкових квот ЄС на мігрантів, незважаючи на низьку явку, яка робить його недійсним.

Референдум в Угорщині щодо розподілу квот на мігрантів, який відбувся в неділю, провалився через низьку явку – 43,3% при необхідних понад 50%.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.
powered by lun.ua

Статті

Від проривів до відкатів: що відбувається із виконанням Угоди про асоціацію

Понад чверть зобов’язань, передбачених Угодою про асоціацію, Україною виконано повністю. Однак щодо ще однієї чверті завдань робота навіть не розпочиналася.

Секрети "відкритого неба": що змінить та чим загрожує авіаційна угода з ЄС

Яких змін варто чекати у авіасполученні України з ЄС? А також: які ризики несе "відкрите небо" для української авіації?

Парк антикорупційного періоду: чого досягли НАЗК, НАБУ, САП та інші

Діяльність антикорупційних органів - знову у центрі уваги як міжнародників (яким Зеленський обіцяв завершити конкурс на главу САП), так і політиків. Але чи є реальні результати їхньої роботи?