На сході Польщі будуть розміщені 800 американських військовослужбовців

Вівторок, 4 жовтня 2016, 15:32

В гарнізоні Ожиш на сході Польщі буде розміщено американський батальйон, завданням якого є захист Сувальського перешийка.

Про це 4 жовтня заявив глава Воєводського військового штабу в Ольштині, полковник Анджей Щолек, повідомляє Польське радіо.

За словами представника місцевої влади, солдати армії США, ймовірно, будуть розміщені в місцевості Бемово Піскє в тринадцяти кілометрах від Ожиша у Вармінсько-Мазурському воєводстві.

"Не можу підтвердити цю інформацію, тому що немає поки відповідного розпорядження, але і спростовувати цю інформацію не буду", – наголосив Щолек.

В той же час, наразі відомо, що на початку січня до Ожиша прибудуть 800 солдатів з США.

Як повідомлялося, міністри оборони країн НАТО узгодили рішення про розміщення чотирьох багатонаціональних батальйонів у Польщі, Естонії, Литві та Латвії. Вони стануть одним з елементів програми швидкого реагування НАТО.

Нові батальйони НАТО у країнах Балтії та Польщі можуть з’явитися вже у 2017 році.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Що чекає на Україну після рішення про статус кандидата та коли реально вступити до ЄС

Коли реально досягти повноцінного членства в ЄС? Чи не підемо ми шляхом Туреччини, яка загрузла на стадії кандидатства на багато років?

120 днів боротьби за статус кандидата: погляд із Банкової

Так швидко не рухався до ЄС жоден із нинішніх членів чи кандидатів. І навряд чи хтось зможе це повторити. Але ми не зупиняємось і переходимо до наступних етапів.

Робота над помилками: чому у ЄС має з'явитися прагнення до возз'єднання з Україною

Європі доведеться змінювати стратегію своєї поведінки у відповідь на нинішню геополітичну кризу. Розширення – гідна відповідь на виклики сьогодення.