В Австрії сирійського повстанця звинуватили у 20 вбивствах

П'ятниця, 11 листопада 2016, 10:44

Австрійські прокурори звинуватили сирійця, який був членом однієї із повстанських груп, у 20 вбивствах, які сталися в його рідній країні.

Про це повідомляє The Local.

27-річний чоловік був заарештований в західній частині Австрії в червні, коли перебував у центрі для біженців. Про його причетність до злочинів повідомили інші сирійці.

За даними прокуратури, підозрюваний розстрілював поранених солдатів сирійської урядової армії. Вбивство поранених солдатів заборонено у відповідності з Женевською конвенцією.

Спочатку підозрюваний зізнався у вбивствах в місті Хомсі і його околицях у 2013-2014 роках, але пізніше відмовився від своїх свідчень.

Підозрюваному, члену підрозділу "Вільної сирійської армії" (FSA), загрожує довічне ув'язнення, якщо його визнають винним. Судовий процес розпочнеться на початку наступного року.

Прокуратурі Австрії вдалося висунути звинувачення рамках міжнародного антитерористичного договору, який призначений для того, щоб вбивства не залишались безкарними, якщо злочинець тікає за кордон.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Символ окупації: як Естонія завершує декомунізацію у найбільш проросійському місті країни

Символом "ватного опору" в Естонії став радянський танк Т-34 у місті Нарві. Рішення прибрати його з публічного простору викликало протести.

Трамп готується до реваншу: що зможе завадити експрезиденту повернутися у Білий дім

Проміжні вибори, що пройдуть у листопаді, можуть призвести до посилення позицій Дональда Трампа, що зробить цілком реалістичними його президентські амбіції.

Боротьба за Білорусь: навіщо Україні встановлювати відносини з "тіньовим урядом" Тихановської

Українська влада не спілкується ані з самопроголошеною владою Білорусі, ані з антилукашенківською опозицією – і як наслідок, ми втрачаємо підтримку навіть опозиційних лідерів думок.