В аеропорту Кишинева затримали генконсула Молдови в Туреччині за підозрою в корупції

Четвер, 17 листопада 2016, 07:39

Генеральний Консул Республіки Молдова в Туреччині В'ячеслав Філіп був затриманий прокурорами антикорупції прямо біля борту літака, що прилетів зі столиці Туреччини.

Про це повідомляє видання Deschide.md.

Дипломату пред'явили звинувачення в підозрі на одержання хабара, взамін на надання консульських послуг.

За даними видання, генеральний прокурор Едуард Хорунжен підтвердив інформацію щодо затримання молдавського дипломата 16 листопада.

За його словами, у будинку Філіпа проходять обшуки.

Дипломату пред'явлено звинувачення в пасивній корупції та підозру в тому, що його незаконна діяльність носила систематичний характер.

Повідомляється, що розслідування матеріалів справи було розпочато в жовтні 2016 року прокурорами антикорупції, муніципальними прокурорами і офіцерам Служби інформації і безпеки.

Під час збору матеріалів було виявлено достатньо доказів, у відповідності з якими високопоставлений молдавський дипломат отримував хабарі прямо на території консульства Республіки Молдова в Стамбулі.

Крім усього, прокурори звинувачують генконсула у порушенні закону, що стосується видачі документів для в'їзду на територію Республіки Молдова громадянам арабського походження.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

120 днів боротьби за статус кандидата: погляд із Банкової

Так швидко не рухався до ЄС жоден із нинішніх членів чи кандидатів. І навряд чи хтось зможе це повторити. Але ми не зупиняємось і переходимо до наступних етапів.

Робота над помилками: чому у ЄС має з'явитися прагнення до возз'єднання з Україною

Європі доведеться змінювати стратегію своєї поведінки у відповідь на нинішню геополітичну кризу. Розширення – гідна відповідь на виклики сьогодення.

Що чекає на Україну після рішення про статус кандидата та коли реально вступити до ЄС

Коли реально досягти повноцінного членства в ЄС? Чи не підемо ми шляхом Туреччини, яка загрузла на стадії кандидатства на багато років?