Туреччина не дозволила депутатам ЄС відвідати ув'язненого прокурдського лідера

Понеділок, 21 листопада 2016, 16:42

Турецька влада не дозволила депутатам ЄС відвідати в понеділок лідера найбільшої турецької Прокурдської партії Селяхаттина Демірташа, який перебуває у в'язниці протягом трьох тижнів.

Про це повідомляє AFP.

Зазначається, що делегація із членів Партії європейських соціалістів намагалася нанести візит главі Демократичної партії народів Селяхаттину Демірташу, який перебуває у в'язниці в Едірне, що знаходиться на північному заході Туреччини.

Депутати були заблоковані турецькими правоохоронцями по дорозі в тюрму. Замість цього вони провели прес-конференцію на вулиці.

Нагадаємо, в ніч на 4 листопада в ході поліцейської операції було затримано співголів прокурдської Народної демократичної партії Селахаттіна Демірташа і Фіген Юкшекдаг.

ЄС заявив, що затримання співголів і депутатів Народної демократичної партії Туреччини підриває основні принципи демократії.

Прокуратура Туреччини вимагає п'ятирічного ув’язнення для лідера прокурдської Демократичної партії народів Селяхаттина Демірташа.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Прискорення євроінтеграції: чого чекати українському бізнесу

Чи зможуть приватні та державні компанії "встигнути" за впровадженням посилених вимог і європейських стандартів? 

Союз Орбана та Трампа. Як два одіозних лідери об'єднуються для спільних дій після 2024 року

"Україна – наш сусід. Вони мають нашу повну солідарність", – заявив Орбан, на додаток показавши, що і у цьому питанні готовий до жорсткої маніпуляції.

Курт Волкер: До кінця року ми побачимо зміну на фронті, а далі у росіян буде складна зима

"Коли вам протистоїть такий ворог – місця для компромісу немає. Зараз надто ризиковано навіть тимчасово залишати Крим у руках Росії..."