У Брюсселі цього тижня обговорять пропозиції Нідерландів щодо асоціації - ЗМІ

Вівторок, 8 листопада 2016, 11:08

У Брюсселі цього тижня відбудеться перший раунд неформальних переговорів, на яких обговорять умови Нідерландів, за яких країна, можливо, ратифікує Угоду про асоціацію між Євросоюзом та Україною.

Про це написав брюссельський кореспондент радіо Свобода Рікард Йозвяк у Twitter.

"Перші неформальні переговори між дипломатами щодо шести пропозицій Нідерландів про ратифікацію угоди про асоціацію ЄС та України мають розпочатися цього тижня в Брюсселі", - написав Йозвяк.

Раніше стало відомо що Нідерланди хочуть підписати окремий документ, в якому буде зафіксовано, що угода не є кроком до членства України в ЄС і що українські працівники не отримають доступу на європейський ринок праці.

Крім того, має бути прописана відсутність питань військового співробітництва або фінансової підтримки, а боротьба з корупцією має бути узгоджена як центральна частина договору.

Нагадаємо, уряд Нідерландів вважає, що ратифікація асоціації досі є можливою і потребує більше часу для переговорів з Україною і країнами ЄC.

Як заявив раніше президент Європейської ради Дональд Туск, Європейський Союз готовий надалі співпрацювати з урядом Нідерландів для вирішення проблеми щодо ратифікації Угоди про асоціацію ЄС-Україна.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Межа війни: що вже змінилося та чого чекати у роботі кордону між Україною та ЄС

Автомобільні пункти пропуску на західному кордоні стали основними воротами України. Варто розібратися, які процеси там відбуваються...

Карабаська "відплата": як Росія почала втрачати Південний Кавказ

Росія, яка досі позиціонує себе як "куратор" Південного Кавказу, вже не має достатньо сил підкріпити це на практиці. Слабкістю РФ вже почав активно користуватися Азербайджан.

Глибинна Угорщина: що сусіди думають про українців, російську агресію та режим Орбана

Чи дійсно угорське суспільство у переважній більшості думає так само, як каже та діє Віктор Орбан? Відповідь на це питання дала соціологія.