У Німеччині пришвидшать депортацію тих, кому відмовлено в статусі біженця

Четвер, 1 грудня 2016, 08:26

Міністри внутрішніх справ федеральних земель Німеччини домовилися про необхідність пришвидшення процедури депортації тих, кому відмовлено в статусі біженця.

Про це повідомляє Deutsche Welle.

Як заявив міністр внутрішніх справ ФРН Томас де Мезьєр, готується відповідне рішення, яке мають ухвалити канцлер Ангела Меркель та глави земельних урядів щодо координації зусиль на національному рівні. У ФРН за депортацію відповідають органи федеральних земель.

Розбіжності між міністрами виникли щодо необхідності внесення законодавчих змін.

"Я вважаю, що ми, можливо, потребуватимемо внесення змін до законодавства", - зазначив де Мезьєр.

Водночас за словами міністра внутрішніх справ землі Північний Рейн-Вестфалія Ральфа Єгера, це можна зробити без внесення змін до чинних законів, важливо дати сигнал щодо відповідних дій.

Очікується, що цього року примусово або добровільно територію Німеччини залишать близько 100 тисяч іноземців, які не можуть претендувати на статус біженця. Із мільйона мігрантів, які прибули до Німеччини в 2015 та 2016 роках, близько 500 тисяч осіб не мають перспективи отримати цей статус.

За словами де Мезьєра, кількість тих, хто погоджується добровільно залишити територію Німеччини, вдвічі вища за кількість депортованих. У новому бюджеті ФРН передбачено 40 мільйонів євро в якості фінансових стимулів залишити Німеччину.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.
powered by lun.ua