У Туреччині за причетність до перевороту затримали 44 пілота ВПС

Четвер, 1 грудня 2016, 10:12

У турецькому місті Конья за підозрою у причетності до діяльності організації Фетхуллаха Гюлена "Паралельна держава" (FETO) було затримано 44 пілота ВПС країни.

Про це повідомляє Anadolu.

"В рамках розслідування діяльності терористичної організації FETO у місті Конья було затримано 44 пілота ВПС країни. 28 підозрюваних були доставлені до суду, 14 з них арештовані", – йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, на початку листопада турецький суд ухвалив рішення взяти під варту 21 пілота турецьких ВПС в рамках розслідування діяльності організації Фетхулла Гюлена (FETO), опозиційного проповідника, якого турецька влада звинувачує в організації спроби перевороту у липні 2016 року.

Раніше повідомлялося, що в Туреччини за підозрою у зв'язках з організацією проповідника Фетхуллаха Гюлена арештовані вже близько 35 тис. осіб. 

Нагадаємо, невдала спроба перевороту в Туреччині відбулася в ніч на 16 липня. Тоді загинуло більше 200 людей.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Російська помста Литві: як Вільнюс реагує на нові погрози Кремля

"Все, що пов'язано з РФ, тепер є для Литви потенційною загрозою національній безпеці. Усе це Кремль намагається зробити інструментом своєї агресії".

Сім загроз та дві України: що прописав НАТО у новій стратегічній концепції

На першому місці серед загроз для НАТО - Росія. Також частиною російської загрози є Білорусь через свою "військову інтеграцію" з РФ.

Ціна відмови: які наслідки матиме ненадання Боснії статусу кандидата у члени ЄС

Боснія і Герцеговина могла отримати статус кандидата у члени ЄС разом з Україною та Молдовою. Цього не сталося – і це добра новина для РФ і погана для всіх інших.