Українські нацисти заповнять ЄС, Європа почала геноцид кримчан – огляд роспропаганди

Середа, 14 грудня 2016, 10:26

Наближення України до безвізового режиму з ЄС не могло опинитися поза увагою російських пропагандистів.

В останньому огляді російської пропаганди DisinfoReview ця тема займає одне з головних місць.

Російський сайт Lenta.ru, як сказано в огляді, вигадав історію про пропозицію України приймати мігрантів з Близького Сходу в обмін на безвізовий режим з ЄС. При цьому цю історію швидко переклали чеською мовою, i вона з’явилася на сайті Nova Republika.

Інші російські пропагандистські медіа, такі як Sputnik, тиражували останнього тижня багато разів спростовану дезінформацію про те, що Україна повна нацистів, які заполонять Європу після безвізового режиму.

Крім того, російські ЗМІ ввели в обіг новий термін – "візовий геноцид", який начебто Європа вчиняє стосовно мешканців окупованого Криму.

Серед інших тем, представлених в огляді роспропаганди – вічна тема русофобії Заходу.

Зокрема, на шоу Володимира Соловйова можна було дізнатися, що у канцлера Німеччини Ангели Меркель і її партії – антиросійська істерія через заяви щодо кібератак з РФ.

У тому ж таки шоу доводили тезу про те, що сфери впливу – це не так уже й погано.

"Варто нагадати автору подібної заяви одне речення з документа, підписаного Росією: НАТО і Росія будуть прагнути якнайширшої співпраці з державами-учасницями ОБСЄ з метою створення спільного європейського простору безпеки і стабільності, без поділу на лінії чи сфери впливу, які обмежують суверенітет будь-якої країни", - зазначають автори огляду.

Крім того, останнього тижня російські пропагандисти займалися тим, що активно розвінчували роботу низки гуманітарних неурядових організацій, а також гуманітарну діяльність західних урядів. Дісталося "Білим шоломам" у Сирії, чеській організації People in Need, Amnesty International та іншим організаціям.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.
powered by lun.ua

Статті

Розділене тріо: як Молдова, Грузія та Україна шукають свої шляхи для зближення з ЄС

Київ обрав найбільш оригінальний шлях. Ми не подаємо заявку, принаймні зараз, але домовляємося про підтримку членства України в ЄС...

“Україна увійде до наступної хвилі розширення ЄС”. Програмна промова міністра Кулеби

"Наступна хвиля розширення ЄС матиме назву "Асоційоване тріо". Тому наше ключове очікування від ЄС – надання Україні європейської перспективи".

Дерева замість автомобілів: як змінити пріоритети міста, дослухаючись до дітей

Діти стали нашими головними адвокатами, які поступово змінили думку дорослих. Ми плануємо посадити 2 мільйони дерев, щоб захистити місто від пилу та вітрів.