Європарламент прибрав прогнозовану дату розгляду українського безвізу

П'ятниця, 16 грудня 2016, 17:08

З сайту Європарламенту прибрали індикативну дату розгляду питання про безвізовий режим для України.

Так, з реєстраційної картки відповідного законопроекту на сайті Європарламенту прибрали розділ "Прогнози", в якому раніше містилася дата 3 квітня наступного року як день можливого голосування.

Як повідомлялося, Секретаріат Європейського парламенту отримав вказівку прибрати з вебсайту індикативну дату голосування щодо безвізового режиму для України, щоби не створювати "некоректні негативні очікування". 

У Європарламенті обіцяли прибрати дату до кінця дня.

Варто зазначити, що датою індикативного голосування за безвізовий режим для громадян Грузії і надалі лишається 2 лютого.

В Європарламенті вирішили не змінювати дату голосування по Україні, а прибрати її, оскільки "неможливо спрогнозувати, коли насправді відбудеться голосування". Водночас, співрозмовник ЄП запевнив, що голосування "має відбутися швидше ніж було зазначене".

Нагадаємо, що 15 грудня Європейський парламент оприлюднив нову індикативну дату розгляду питання про безвізовий режим для України - 3 квітня.

Натомість президент Європейського парламенту Мартін Шульц заявив, що ЄП може досягти угоди з Радою Європейського Союзу щодо надання Україні безвізового режиму в січні наступного року. За процедурами Європарламенту, після цього має відбутися два голосування – в комітеті та в пленарній залі.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

"Щоби довести в суді, що був геноцид, треба "залізти в голову" злочинцю"

Антон Кориневич: "За злочини проти людяності дають 20-25 років, за воєнні злочини можуть дати 15 років, можуть дати 10 років"

Друга поразка Шольца: який сигнал німецькі виборці надіслали канцлеру та його партії

Старт роботи Олафа Шольца на посаді федерального канцлера вийшов не дуже вдалим. Це показала друга поспіль поразка на регіональних виборах.

Компенсація за знищене війною: на чому вже зараз варто зосередитися Україні

Завдання України – вимагати створення окремого міжнародного механізму з компенсації Україні за рахунок заморожених активів РФ.