Президент Чехії пов'язав теракти у Європі із напливом мігрантів

Понеділок, 26 грудня 2016, 19:39

Президент Чехії Мілош Земан пов'язав нещодавні напади в Європі на триваючий приплив мігрантів до Європи, які тікають із своїх охоплених конфліктами країн.

Про це повідомляє Associated Press.

Земан у своєму щорічному Різдвяному виступі в понеділок заявив, що "сьогодні майже ніхто не сумнівається в зв'язку між міграційною хвилею і терактами".

За його словами, для того, щоб запобігти терористичні атаки на чеській землі, Чехія не повинна приймати мігрантів на "так званих  добровольчих засадах". Таким чином Земан натякнув на зусилля Європейського Союзу щодо розподілу мігрантів по всьому континенту.

Земан відзначив, що не має нічого проти допомоги мігрантам "на їхній території або на суміжних територіях", або допомозі Італії та Греції, але "розміщення мусульман і навряд чи сумісних мігрантів на нашій території буде означати створення живильного середовища для можливих терористичних атак".

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.
powered by lun.ua

Статті

Дерева замість автомобілів: як змінити пріоритети міста, дослухаючись до дітей

Діти стали нашими головними адвокатами, які поступово змінили думку дорослих. Ми плануємо посадити 2 мільйони дерев, щоб захистити місто від пилу та вітрів.

Битва за Рим: як Італія знайшла протиотруту від популістів

Провал популістів дає надію на зміну тренду - для перемоги більше не обов'язково просто наобіцяти найбільше за всіх. І це може мати світоглядні наслідки вже на наступних парламентських виборах. 

Злочини навколо Земана: як оточення президента обманювало Чехію

Найближче оточення президента Земана готується до кримінальних звинувачень і, можливо, вже почало термінову евакуацію до РФ.