Пілоти Lufthansa призупинили страйк

П'ятниця, 9 грудня 2016, 16:37

Профспілки пілотів Vereinigung Cockpit (VC) ухвалила рішення призупинити страйк пілотів Lufthansa і повернутися за стіл переговорів з керівництвом компанії задля вирішення суперечки щодо зарплати.

Про це повідомляє Frankfurter Allgemeine Zeitung.

У профспілці пояснили, що проаналізували останню пропозицію від керівництва компанії Lufthansa і готові сісти за стіл переговорів наступного тижня, як того бажає керівництво компанії.

У профспілці також відзначили, що досягнення згоди є цілком ймовірними і наголосили, що наразі страйк згортається.

Видання відзначає, що останній шестиденний страйк коштував авіакомпанії близько 100 млн євро.

Тим не менш, за інформацією Lufthansa, завдяки йому збільшився пасажиропотік інших авіакомпаній групи. Дочірні компанії з Австрії та Швейцарії показали збільшення пасажиропотоку на 10,9 і 4,3% в листопаді.

При цьому, в листопаді цього і сама Lufthansa перевезла на 5,8% пасажирів більше ніж у листопаді торік.

Проте, таке зростання все одно не є хорошою новиною, адже минулорічний листопад теж відзначений масштабними страйком пілотів, що призвело до суттєвого зменшення пасажиропотоку.

Нагадаємо, керівництво авіакомпанії Lufthansa зробило 30 листопада нову пропозицію пілотам щодо врегулювання тарифної суперечки, з метою завершити страйки, в результаті яких авіакомпанія скасувала сотні рейсів.

Після цього у німецькій профспілці пілотів Vereinigung Сockpit заявили, що потребують більше інформації від Lufthansa.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Ціна відмови: які наслідки матиме ненадання Боснії статусу кандидата у члени ЄС

Боснія і Герцеговина могла отримати статус кандидата у члени ЄС разом з Україною та Молдовою. Цього не сталося – і це добра новина для РФ і погана для всіх інших.

НАТО йде на кордон до Росії: як з'явилося історичне рішення та чого ще чекати від саміту в Мадриді

Тепер протяжність наземного кордону Росії та НАТО зросте більше ніж удвічі, а Балтійське море перетвориться на "внутрішнє озеро НАТО"...

Без Качинського: навіщо польська влада розпочала масштабне оновлення

Відхід з польського уряду найвпливовішого політика країни дає старт масштабній реконструкції – правляча коаліція поступово починає готуватися до наступних парламентських виборів.