Прем’єр Сербії Вучич офіційно став кандидатом у президенти

Субота, 18 лютого 2017, 10:01

Головний комітет Сербської прогресивної партії (СПП) офіційно затвердив прем'єр-міністра країни Александара Вучича кандидатом у президенти на майбутніх президентських виборах, що пройдуть у квітні.

Про це повідомляє агентство TANJUG.

За даними агентства, спочатку члени головного комітету зустрілися за зачиненими дверима, але потім сесія була відкритою для публіки, коли прибув Вучич.

"Я вирішив балотуватися на пост президента, тому що ця країна потребує роботи, стабільності, інвестицій та майбутнього", - цитує слова Вучича агентство Reuters.

Агентство повідомляє, що рада СПП прийняла рішення у вівторок номінувати Вучича замість чинного Томіслава Ніколіча, колишнього лідера партії, який хоче більш тісних зв'язків з могутнім союзником Сербії - Росією.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Відповідь на російські фейки: як Україна переходить на систему НАТО у контролі над зброєю

Звичайні процедури моніторингу кінцевого використання західної зброї в Україні погано підходять для зон активних бойових дій.

Межа війни: що вже змінилося та чого чекати у роботі кордону між Україною та ЄС

Автомобільні пункти пропуску на західному кордоні стали основними воротами України. Варто розібратися, які процеси там відбуваються...

Карабаська "відплата": як Росія почала втрачати Південний Кавказ

Росія, яка досі позиціонує себе як "куратор" Південного Кавказу, вже не має достатньо сил підкріпити це на практиці. Слабкістю РФ вже почав активно користуватися Азербайджан.