Більшість французів хочуть, щоб Фійон знявся з виборів президента

Четвер, 2 лютого 2017, 09:09

69% жителів Франції хочуть, щоб Франсуа Фійон відкликав свою кандидатуру на виборах предента на тлі скандалу з його дружиною.

Такими є дані опитування Harris Interactive, повідомляє Reuters.

При цьому бажаним кандидатом від Ресубліканців став би Ален Жюппе.

Опитування також показало, що лише 29% вірять у перемогу на виборах кандидата від Республіканців, якщо цим кандидатом буде Франсуа Фійон. Якщо ж кандидатом буде інша особа, то 57% вірять у його перемогу.

Раніше кандидат у президенти Франції Франсуа Фійон заявив, що не вийде з президентських перегонів попри скандал з його родиною.

Останні соціологічні опитування показали, що Фійон не проходить у другій тур президентських виборів, хоча ще тиждень тому він лідирував у передвиборчих перегонах.

Нагадаємо, 31 січня з'явилася інформація про те, що дружина кандидата в президенти Франції Франсуа Фійона і двоє його синів отримали за роботу на держслужбі майже мільйон євро.

Раніше повідомлялося, що Пенелопа Фійон заробила півмільйона євро за 10 років на посаді помічника в офісі чоловіка, коли він був сенатором. Але при цьому журналісти заявили, що не знайшли ніяких доказів її роботи.

Фійон минулого тижня спростував всі звинувачення і сам розповів, що крім дружини в його офісі працювали також двоє синів.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.
powered by lun.ua