РФ повернеться до G8 лише після вирішення конфлікту на Донбасі – посол Італії

Четвер, 23 лютого 2017, 12:47

Питання повернення Росії до складу країн G8 ("Великої вісімки") можна буде обговорювати тільки після врегулювання конфлікту на Донбасі.

Таку думку висловив посол Італії в Україні Давіде Ла Чечіліа, повідомляє "Інтерфакс-Україна".

"В першу чергу необхідно чекати мирного врегулювання конфлікту, звертаючи особливу увагу на дотримання суверенітету, єдності і територіальної цілісності України. Поки конфлікт не буде вирішено, країни G7 не зможуть дати якоїсь відповіді ", – сказав він журналістам, відповідаючи на питання про можливість повернення до складу країн G8 в четвер у Києві.

Італійський дипломат також наголосив, що санкціями можна здійснювати тиск щодо Росії, проте необхідно орієнтуватися на головний результат – вирішення конфлікту на Донбасі.

Раніше повідомлялося, що міністри закордонних справ Німеччини та Франції заявили про домовленість щодо припинення вогню та розведення озброєння, наголосивши, що її виконання буде передумовою початку політичного процесу.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Санкції випробовують на стійкість: як олігархи Путіна оскаржують рішення ЄС

Російські олігархи шукають способи вийти з-під санкцій. Втім, шансів судово оскаржити їх насправді менше, ніж можуть запевняти консультанти.

Заступник генсека НАТО: Я чую в Україні критику на адресу Альянсу, і вона необґрунтована

Мірча Джоане: "Є залежність між вступом України до ЄС та до Альянсу... Зброя радянських часів вже закінчилася, далі – натівські зразки..."

Точка неповернення: як Україна остаточно змінила стратегію у відносинах із Грузією

Стан відносин України та Грузії зараз на найнижчому рівні з відновлення незалежності у 1991 році.