Британія обмежить вільний рух нових мігрантів з ЄС одночасно з запуском Brexit - ЗМІ

Понеділок, 27 лютого 2017, 12:34

Прем’єр-міністр Великої Британії Тереза Мей готова припинити вільний рух нових мігрантів з країн ЄС одночасно із запуском переговорів щодо виходу країни з Євросоюзу.

Про це повідомляє The Telegraph.

Як очікується, Тереза Мей заявить, що громадяни країн ЄС, які прибудуть у Британію після запуску статті 50 Договору про ЄС, більше не матимуть автоматичного права лишатися у країни постійно.

Видання також зазначає, що права тих, хто прибув до Британії ще до початку Brexit, будуть захищені якщо британські громадяни матимуть такий самий захист у країнах, де вони мешкають.

Тереза Мей може оголосити про обмеження вільного руху нових мігрантів з ЄС в районі 15 березня – очікується, що на той час парламент проголосує за законопроект, який дозволить почати Brexit.

Зазначається, що такий крок може поставити британського прем’єра у стан протистояння з ЄС, який наполягає на тому щоб обмеження свободи пересування вводилися не раніше 2019 року. У британському ж уряду стурбовані тим, що очікування кінця переговорів може призвести до сплеску міграції і до Британії переїде "половина Болгарії і Румунії".

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Чому Туреччина не приєдналася до західних санкцій та чи буде вона допомагати РФ їх обходити

Туреччина може сама потрапити під санкції – за допомогу РФ в обходженні західних обмежень. Чи здатна загроза західних санкцій змусити Анкару змінити цю позицію?

Прискорення євроінтеграції: чого чекати українському бізнесу

Чи зможуть приватні та державні компанії "встигнути" за впровадженням посилених вимог і європейських стандартів? 

Союз Орбана та Трампа. Як два одіозних лідери об'єднуються для спільних дій після 2024 року

"Україна – наш сусід. Вони мають нашу повну солідарність", – заявив Орбан, на додаток показавши, що і у цьому питанні готовий до жорсткої маніпуляції.