У консульстві Італії в іракському Ербілі візи продавали за 10 тисяч євро - ЗМІ

Середа, 1 березня 2017, 19:27

Італія звільнила керівника свого візового центру в іракському місті Ербіль після того, як стало відомо, що візи там незаконно продавалися за тисячі євро.

Про це повідомляє Reuters.

Міністерство закордонних справ Італії заявило, що розслідування справ у консульстві в столиці курдського регіону Іраку виявило "порушення". Інформація була направлена італійським правоохоронним органам для подальшого розслідування

Газета "Corriere della Sera" повідомила, що курди і сирійські біженці були змушені платити до 10 тисяч євро за візу замість стандартних 90 євро.

Видання також повідомляє, що італійські слідчі виявили не менше 152 випадків, коли у заявників вимагали значні суми за отримання візи.

Деякі візи на в'їзд до Італії були видані людям, яким було відмовлено в інших європейських країнах з міркувань безпеки.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Чому візит Анджея Дуди до Києва став знаковим для відносин України та Польщі

Візит президента Анджея Дуди в Київ засвідчив повне відновлення довіри між Польщею та Україною. Новий рівень відносин має закріпити анонсований договір.

Латвія готує загострення: як Рига пішла на конфлікт із РФ та російською меншиною

Латвія усунула останню перешкоду для знищення монументів, що пов’язані з радянською окупацією. Як на такий крок відповість РФ?

Кандидатський статус для України: аргументи на користь та на шкоду Києву

Україна має достатньо аргументів на підтримку рішення про надання статусу кандидата у члени ЄС і контраргументів проти потенційних застережень.