ФБР розслідує "дивний" зв'язок між компанією Трампа та російським банком

П'ятниця, 10 березня 2017, 15:34

Федеральні слідчі та комп'ютерні експерти проводять розслідування "дивного" зв'язку серверів між компанією The Trump Organization та російським "Альфа-банком".

Про це повідомляє CNN з посиланням на джерела, близькі до розслідування.

Питання щодо можливого зв'язку з'явилося ще чотири місяці тому. Проте, за даними джерел, розслідування ФБР залишається відкритим та знаходиться в руках команди контррозвідки ФБР - тієї, яка запідозрила втручання Росії у вибори 2016 року.

Один американський чиновник розповів, що слідчі виявили "дивний" серверний взаємозв'язок. За його словами, у цій справі ФБР має ще багато чого з'ясувати. На даний момент слідчі не визначили, наскільки значним може бути такий зв'язок.

Видання відзначає, що справа серверу, яка спливла знову в ці вихідні, спричинила низку твітів президента США Дональда Трампа, де йшлося про звинувачення слідчих у прослуховуванні його телефону.

"Інтернет-дані свідчать, що минулого літа, комп'ютерний сервер, що належить російському "Альфа-банку" неодноразово запитував контактну інформацію щодо комп'ютерного сервера, що використовується компанією Трампа - набагато частіше, ніж це робили інші компанії. Це становить 80% всіх пошукових запитів щодо сервера компанії Трампа", - повідомляє CNN.

Видання відзначає, що поки незрозуміло, чи сервер компанії Трампа робив щось у відповідь. Ніхто не може надати докази "комунікації" серверів.

Сам Альфа-Банк стверджує, що найбільш вірогідним поясненням є те, що така серверна комунікація могла бути результатом спам-маркетингу. Керівники російського банку зупинялися в готелях компанія Трампа, тому цілком можливо, що вони надалі отримували рекламні листи від американської компанії.

За інформацією CNN, ФБР відмовилося від коментарів, а Білий дім взагалі проігнорував прохання про коментар.

Зазначимо, що Trump Organization займається розвитком нерухомості, інвестуванням, брокерськими продажами і маркетингом, а також управління нерухомістю.

Компанія володіє, управляє, інвестує і розвиває житлову нерухомість, готелі, курорти, житлові вежі, а також поля для гольфу в різних країнах, а також володіє кількома сотнями тисяч квадратних футів (кілька гектарів) нерухомості Манхеттена.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.