Делегація РФ вимагала змінити правила ПАРЄ для свого повернення - Ар'єв

П'ятниця, 10 березня 2017, 20:11

Російська делегація в Парламентській Асамблеї Ради Європи вимагала змінити правила, аби вона могла повернутися до роботи в Асамблеї.

Про це на своїй сторінці у Facebook написав голова української делегації в ПАРЄ Володимир Ар’єв.

"Дебати з росіянами завершились. Вони вимагали зміни правил ПАРЄ для свого повернення, їм казали - приїжджайте і розмовляйте, беріть участь у дискусіях. Вони красиво казали, що хочуть діалогу, натомість на обговорення загострення на Донбасі демонстративно не залишились", - написав він.

Також, за словами Ар'єва, жодного рішення щодо російської делегації ПостКом ПАРЄ не ухвалював.

"Коли минулого року я казав, що росіяни будуть вимагати зміни регламенту ПАРЄ, на Бюро влітку мені дорікали, що я так кажу, бо не люблю росіян. Потім РФ поставила цю вимогу, а сьогодні підтвердила в обличчя: або міняєте під нас правила, або до побачення.

Коли я сьогодні сказав, що зміна правил під РФ знищить повагу до Асамблеї і її вплив, мені відповіли, що я сильно перебільшую і що це в мені говорить особисте", - йдеться у повідомленні голови української делегації в ПАРЄ.

Нагадаємо, у 2014 році ПАРЄ ухвалила резолюцію та позбавила російську делегацію права голосу на рік через анексію Криму. У відповідь російська делегація припинила участь у роботі ПАРЄ. У 2016 та 2017 році Росія не надіслала у Страсбург список своєї делегації, тим самим уникла голосування, на якому мало б вирішитися питання продовження припинення права голосу.

Зазначимо, що 9-10 березня на особисте запрошення президента Парламентської Асамблеї Педра Аграмунта у засіданні Постійного комітету в Мадриді взяла участь парламентська делегація Російської Держдуми.

Раніше повідомлялося, що 9 березня 2017 року українська громада у Мадриді пікетувала делегацію росіян, яка вперше із 2014 року взяла участь у засіданні Бюро Парламентської Асамблеї Ради Європи.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Питання на сотні мільярдів: як ЄС планує відновити та модернізувати Україну

ЄС окреслив рамки, яким чином планує організувати допомогу Україні та яких кроків від Києва він чекає у відповідь.

Рятівники Путіна: що не так зі спробами Заходу "зберегти обличчя" агресора

Рятуючи обличчя Путіна, західні політики ризикують втратити власні. Телефонні дзвінки до Путіна перешкоджають і стратегічній меті – відновленню миру.

Втеча бізнесу: як переконати українські компанії не переїжджати до ЄС

Країни ЄС вже пропонують українському бізнесу програми, щоб перевести до них своє виробництво. Що має робити Україна, щоб зберегти компанії?